Zwiedzanie z certyfikowanym przewodnikiem zewnętrznym - Muzeum Pamięci Sybiru

Zwiedzanie z certyfikowanym przewodnikiem zewnętrznym

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami zwiedzania z przewodnikiem.

Przejdź do treści
Zwiedzanie z certyfikowanym przewodnikiem zewnętrznym

Cenisz bezpośredni kontakt z mentorem, chciałbyś uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i poznać ciekawostki zbierane przez lata przez kompetentnych przewodników. Takie zwiedzanie to doskonała szansa na pogłębienie wiedzy dotyczącej zesłań i obecności Polaków na Sybirze. Przewodnicy posiadający certyfikat MPS opowiedzą o naszej wystawie oraz specyfice naszej działalności, odpowiedzą na pytania oraz przekażą przydatne wskazówki.

ZWIEDZANIE STANDARDOWE

Lubisz sprawne zwiedzanie, ze wsparciem osoby doskonale zorientowanej w muzealnej przestrzeni? Zachęcamy do zwiedzania z przewodnikiem.

Po wystawie stałej oprowadzają certyfikowani przewodnicy współpracujący z Muzeum Pamięci Sybiru. Jeśli jesteś zainteresowany takim zwiedzaniem, prosimy o samodzielny i bezpośredni kontakt z przewodnikiem. Pamiętaj, by kontaktować się z przewodnikiem z odpowiednim wyprzedzeniem. Zwróć także uwagę, iż z jednym przewodnikiem może wejść maksymalnie 25 osób. Jeżeli Twoja grupa jest liczniejsza, potrzebujesz dwóch przewodników, by wszyscy mogli wejść na wystawę w przybliżonym czasie.

Zwiedzanie z przewodnikiem jest możliwe we wszystkie dni tygodnia poza środą, która jest dniem bezpłatnego wstępu dla osób indywidualnych.

Koszt zwiedzania z przewodnikiem – cena biletu + koszt przewodnika (cena do ustalenia z przewodnikiem).

LISTA PRZEWODNIKÓW:

Sklep Odwiedź nasz sklep i sprawdź najnowsze publikacje Muzeum Pamięci Sybiru Odwiedź sklep