Oprowadzanie kuratorskie (przez pracownika Muzeum) - Muzeum Pamięci Sybiru

Oprowadzanie kuratorskie (przez pracownika Muzeum)

Zapraszamy do zwiedzania wystawy w towarzystwie pracownika Muzeum Pamięci Sybiru

Przejdź do treści
Oprowadzanie kuratorskie (przez pracownika Muzeum)

Chcesz dokładnie poznać wystawę stałą Muzeum Pamięci Sybiru? Jesteś ciekawy/ciekawa, na czym polega praca w naszym muzeum? Jeżeli zależy Ci na przewodniku, który zna ekspozycję od podszewki, a dzięki swojej codziennej pracy w Muzeum poznał dogłębnie tematykę Sybiru – skorzystaj z oprowadzania kuratorskiego.

OPROWADZANIE KURATORSKIE (PRZEZ PRACOWNIKA MUZEUM)

Po wystawie stałej oprowadzają pracownicy Muzeum Pamięci Sybiru, którzy przeszli taki sam proces certyfikacji, jakiego nasza placówka wymaga od przewodników zewnętrznych. Jeśli jesteś zainteresowany takim zwiedzaniem, prosimy o rezerwację biletów i usługi oprowadzania w kasach Muzeum, drogą telefoniczną lub mailową: +48 85 672 36 00, e-mail: bilety@sybir.bialystok.pl

Pamiętaj, by skontaktować się z nami z odpowiednim wyprzedzeniem – dostępność terminów zależna jest od planów pracy pracowników Muzeum. Zwróć także uwagę, iż z jednym przewodnikiem może wejść maksymalnie 25 osób. Jeżeli Twoja grupa jest liczniejsza, potrzebujesz dwóch przewodników, by wszyscy mogli wejść na wystawę w przybliżonym czasie. Przypominamy, że środy są wyłączone ze zwiedzania grupowego – to dzień bezpłatnego wstępu dla osób indywidualnych.

Koszt oprowadzania kuratorskiego – cena biletu + koszt przewodnika (200 zł w języku polskim, 400 zł w języku obcym).

Oprowadzanie kuratorskie dostępne jest w językach:

  • polskim
  • angielskim
  • rosyjskim

Sklep Odwiedź nasz sklep i sprawdź najnowsze publikacje Muzeum Pamięci Sybiru Odwiedź sklep