Zapraszamy na niedzielne zwiedzanie z przewodnikiem - Muzeum Pamięci Sybiru

27 lutego 2023

Zapraszamy na niedzielne zwiedzanie z przewodnikiem

Muzeum Pamięci Sybiru zaprasza w marcowe niedziele na nową formę zwiedzania wystawy stałej.

Przejdź do treści

„Niedzielne zwiedzanie z przewodnikiem” to propozycja skierowana do osób indywidualnych, które chcą zwiedzić muzeum z przewodnikiem znającym wystawę od podszewki. Począwszy od 5 marca, w każdą marcową niedzielę o godzinie 9.45 pracownik Muzeum Pamięci Sybiru zabierze zwiedzających w emocjonującą podróż po świecie Sybiru.

– Chcemy pokazać naszym gościom zalety zwiedzania wystawy z przewodnikiem. Do tego nasi pracownicy mają o muzeum i samej ekspozycji dużą wiedzę, którą chętnie podzielą się z zainteresowanymi. To okazja, by dowiedzieć się np. jak wystawa była opracowywana, jak o nią dbamy, jakie kryje tajemnice niedostrzegane na pierwszy rzut oka – mówi kierowniczka Działu Wystawy Stałej, Monika Szarejko.

Z „Niedzielnego zwiedzania z przewodnikiemˮ skorzystać można tylko w marcu, a liczba biletów jest ograniczona. Zwiedzanie odbywać się będzie niezależnie od liczby osób w grupie, ale jej wielkość nie może przekroczyć 25 osób. – Jeżeli nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem publiczności, przedłużymy ją na kolejne miesiące – zapowiada Monika Szarejko.

Zapraszamy do rezerwacji biletów telefonicznie lub mailowo (+48 85 672 36 00, e-mail: bilety@sybir.bialystok.pl), a także na stronie internetowej Muzeum Pamięci Sybiru.

Ceny biletów: 35 zł (normalny), 30 zł (ulgowy).

Sklep Odwiedź nasz sklep i sprawdź najnowsze publikacje Muzeum Pamięci Sybiru Odwiedź sklep