Przetarg na prowadzenie Restauracji Mozaika - Muzeum Pamięci Sybiru

16 marca 2023

Przetarg na prowadzenie Restauracji Mozaika

Muzeum Pamięci Sybiru zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na najem pomieszczeń Restauracji Mozaika.

Przejdź do treści

Marzysz o prowadzeniu restauracji w niebanalnym miejscu, które odwiedzają goście z całej Polski i z zagranicy? Chcesz współtworzyć gościnną atmosferę w jednym z najnowocześniejszych polskich muzeów? Pracować w pięknie zaprojektowanej przestrzeni z gotowym zapleczem gastronomicznym?

Jeśli tak – zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu na prowadzenie Restauracji Mozaika w Muzeum Pamięci Sybiru!

Restauracja Mozaika znajduje się w Muzeum Pamięci Sybiru przy ul. Węglowej 1 w Białymstoku. Budynek z czerwonej cegły, zajmowany przez Muzeum, to najdalej wysunięta na wschód część kompleksu magazynów wojskowych, wybudowanych w latach 1934-1936. Jego bryła jest typowa dla modernistycznego budownictwa przemysłowego. Muzeum Pamięci Sybiru to również zielona przestrzeń wokół gmachu, gdzie oprócz uzupełniających wystawę znaków pamięci, usytuowany jest przylegający do Restauracji Mozaika klimatyczny ogródek. Przedmiotem przetargu jest najem pomieszczeń Restauracji Mozaika wraz z zapleczem gastronomicznym i ogródkiem restauracyjnym.

Muzeum Pamięci Sybiru to największa tego typu placówka w tej części Polski. Warto dodać, że wystawę otwartego w 2021 roku Muzeum zwiedziło już ponad 58 tysięcy osób!

Dokumenty przetargowe dostępne są na stronie internetowej Muzeum www.sybir.bialystok.pl – w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Aktualności.

Termin składania ofert upływa 24 marca 2023 r. o godzinie 10:00. Oferty należy składać w Muzeum Pamięci Sybiru przy ul. Węglowa 1, pokój nr 1.17.

Zapraszamy.

Sklep Odwiedź nasz sklep i sprawdź najnowsze publikacje Muzeum Pamięci Sybiru Odwiedź sklep