Jesteśmy nominowani do "MocArtów RMF Classic 2023". Zagłosuj na nas! - Muzeum Pamięci Sybiru

5 lutego 2024

Jesteśmy nominowani do „MocArtów RMF Classic 2023”. Zagłosuj na nas!

Radio RMF Classic ogłosiło w poniedziałek 5 lutego 2024 r. listę nominowanych do nagród „MocArty RMF Classic 2023”. Muzeum Pamięci Sybiru zostało nominowane w kategorii „MocNa RZECZ”.

Przejdź do treści

Spośród setek nadesłanych przez słuchaczy propozycji redakcja radia RMF Classic wybrała 21 osób, wydarzeń i inicjatyw z dziedziny kultury i sztuki w czterech kategoriach: Człowiek roku, Wydarzenie roku, Muzyka filmowa roku, MocNa RZECZ.

Do 25 lutego słuchacze mogą w internetowym głosowaniu na https://www.rmfclassic.pl/mocarty-2023 wybierać zwycięzców poszczególnych kategorii. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 12 marca 2024 r. na uroczystej gali w Warszawie.

Muzeum Pamięci Sybiru zachęca wszystkich do wsparcia go swoim głosem.

W kategorii MocNa RZECZ białostockie muzeum konkuruje m.in. z generatorem głosu AI ElevenLabs, Kurtyną Kobiet w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie czy z odkryciem dokonanym przez polskich archeologów w Sudanie.

MocArty RMF Classic wręczane są od 2010 roku. Wśród dotychczasowych laureatów są m.in. Leszek Możdżer, Olga Tokarczuk, Hanz Zimmer, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie czy Zamek Królewski na Wawelu.

Sklep Odwiedź nasz sklep i sprawdź najnowsze publikacje Muzeum Pamięci Sybiru Odwiedź sklep