Nasza propozycja na Dzień Dziecka - Muzeum Pamięci Sybiru

23 maja 2023

Nasza propozycja na Dzień Dziecka

Muzeum Pamięci Sybiru przygotowało nową ścieżkę tematyczną dla rodzin z dziećmi.

Przejdź do treści

„Dzieci na Sybirze. Rodzinne zwiedzanie wystawy stałej” to najnowsza propozycja przygotowana przez Muzeum Pamięci Sybiru, która pozwoli na zapoznanie się z ekspozycją z nieco innej niż zwykle perspektywy. Tym razem przyjrzymy się tematyce zesłania, skupiając się na losach dzieci. Przez ich historie prowadzić nas będą wybrane eksponaty, fotografie oraz relacje ze zbiorów Muzeum. Podczas oprowadzania poznamy m.in. losy 6-letniego Miecia, wysłuchamy opowieści o wyprawach dzieci Plutów na chałwę i buzę, a także zobaczymy, jakie zabawki mieli najmłodsi na Sybirze.

Specjalna ścieżka tematyczna dostępna będzie tylko 3 czerwca o godz. 17:45. Zwiedzanie potrwa ok. 90 minut. Oferta przygotowana z myślą o rodzinach, jest dostosowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 7 roku życia.

Chętni, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty, będą mogli kupić bilety w niższych cenach: bilet ulgowy kosztować będzie 10 zł (przysługuje osobom, które ukończyły 7 lat, a nie ukończyły 18 roku życia), a bilet normalny 20 zł.

Bilety dostępne są pod adresem: https://bit.ly/45nWPIw

Rezerwacji można dokonać także telefonicznie lub mailowo (+48 85 672 36 00, e-mail: bilety@sybir.bialystok.pl).

Uwaga, liczba biletów ograniczona!

Sklep Odwiedź nasz sklep i sprawdź najnowsze publikacje Muzeum Pamięci Sybiru Odwiedź sklep