Dzień Kobiet w Muzeum Pamięci Sybiru!

Serdecznie zapraszamy na szczególne spotkanie w Muzeum Pamięci Sybiru. Z okazji Dnia Kobiet będziemy gościć wyjątkowe Panie, którym dzięki swej niezwykłej sile i niezłomności udało się przetrwać deportacje na Sybir i wrócić z „nieludzkiej ziemi”.

Spotykamy się 8 marca 2018 roku o godz. 16:00 w Centrum Edukacyjno-Wystawienniczym Muzeum Pamięci Sybiru przy ul. Sienkiewicza 26 w Białymstoku.

W programie m.in. rozmowa ze znanym białostockim projektantem mody Wojciechem Bokłago de Bof. W kameralnym gronie porozmawiamy o tym, jak zmieniała się moda na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, jakie są najnowsze trendy i w co warto się ubierać, zwłaszcza w wieku 50+, aby zachować umiar między własną oryginalnością a klasyczną elegancją.

***

Wojciech Bokłago de Bof – projektant mody, wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz Muzeum Mody i Tekstyliów ITE, pomysłodawca i współorganizator Fashionable East w Białymstoku. Uczestniczył w kilkumiesięcznym staż haute couture u Fransa Molenaara, nadwornego projektanta królowej holenderskiej Beatrycze oraz w stażu w Nowym Jorku w pracowni Parvitza Yontombiana. Dziś jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie projektowania mody. Na swoim koncie ma 18 autorskich kolekcji, które prezentowane były m.in. w Warszawie, Gdańsku, Białymstoku, Grodnie, Paryżu, czy też Amsterdamie. 

Do góry