Aktualności

 • cat

  Kiermasz Książek "Studenci Sybirakom"

  Ilustracja do artykułu Zdj7.jpg

  Kiermasz to niezwykła inicjatywa „Grupy Wschód”, Stowarzyszenia Odra-Niemen oraz Studenckiego Koła Naukowego Historyków UwB. W dniach 5-6 grudnia 2017 roku w godzinach 9.00 - 17.00 hol Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku zmienił się w swoisty targ książek, który odwiedziło dziesiątki darczyńców i poszukiwaczy dobrej literatury.

  Więcej
 • cat

  Klub Edukacji Historycznej - „Opowiem Wam o syberyjskim Białymstoku”

  Ilustracja do artykułu 01.JPG

  Mała filiżanka wydobyta z popiołów spalonego 19 kwietnia 2017r. kościółka w Białymstoku na Zachodniej Syberii zaprezentowana przez Agnieszkę Kaniewską na spotkaniu w Muzeum Pamięci Sybiru.

  Więcej
 • cat

  Syberyjski Białystok - Zmartwychwstanie - spotkanie z Agnieszką Kaniewską

  Ilustracja do artykułu kosciol w tekst.jpg

  Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Kaniewską w dniu 21 czerwca 2017 r. o godzinie 17.00 w Centrum Edukacyjno-Wystawienniczym. Spotkanie jest organizowane w ramach akcji „Syberyjski Białystok – Zmartwychwstanie”, której ambasadorem jest pani Agnieszka.

  Więcej
 • cat

  Białystok – Białemustokowi!

  Ilustracja do artykułu IMG_0422.jpg

  Prezydent Miasta Białegostoku oraz Muzeum Pamięci Sybiru patronuje akcji wsparcia odbudowy kościoła. Od 21 czerwca 2017 roku na Rynku Kościuszki w Białymstoku mieszkańcy mogą oglądać wystawę fotograficzną poświęconą Białemustokowi na Syberii.

  Więcej
Do góry